Dog Hotel Tycoon New 2022 Lastest Version Apk Download

0.0/5 No votes

Report this app

Description

Bir köpek oteli kralı olun ve köpek misafirlerinizin eğlenmesi için bir dünya yaratın!

KÖPEK MİSAFİRLERİNİN EĞLENCEKLERİ BİR DÜNYA YARAT!
Bir banliyö bölgesinde küçük bir köpek oteli ile başlayın ve onu ilk 5+ yıldızlı köpek oteli olmak için geliştirin! Köpeklerinizin kestirmesi, lezzetli atıştırmalıklar yemesi, birbirleriyle oynaması, yüzmesi, egzersiz yapması ve çok daha fazlası için alanlar yaratın! Köpek misafirlerinizin memnuniyetini sağlamak için her şey!

DÜNYANIN HER YERİNDEN HOŞ GELDİNİZ KÖPEKLER!
Bir köpek otel kralı olun ve otelinizi büyüttükçe Corgi, Dachshund, Pug, Samoyed, Kaniş, Alman Çoban, Labrador, Fransız Bulldog, İngiliz Bulldog, Basset Hound, Chiuahua, Chow Chow, Beagles, Shiba Inu gibi daha fazla ırkı kabul edin. , ve daha fazlası. Her bir köpeğin kendine özgü karakteri, davranışı, istekleri ve ihtiyaçları olacaktır; ve onları tatmin etmek size kalmış!

KÖPEKLERİNİZİ GÜNLÜK KÖPEK ETKİNLİKLERİNE ALIN!
Her gün, köpeklerinizin sağlığını ve zindeliğini test edecek fiziksel bir engel mücadelesi olan günlük Köpek Gösterisine köpeklerinizi götürebileceksiniz!
Ayrıca her gün sizi bekleyen, köpekler hakkındaki bilginizi test edecek ve size onlar hakkında ilginç gerçekleri öğretecek yeni bir Köpek Testi olacak!

ÖZELLİKLERİ
★ Her hayvan sever için oynaması kolay oyun!
★ Eşsiz özelliklere ve gerçekçi davranışlara sahip Sevimli Köpekler!
★ Misafir olarak 80’den fazla köpek ve daha fazlası gelecek!
★ Köpeklerinizin eğlenmesi için eğlenceli odalar ve eşyalar!
★ Köpeklerinizi Köpek Gösterilerine gönderin!
★ Köpekler hakkında bilgi edinin ve günlük Köpek Testi ile ödüller kazanın!

Köpekleri ve artan boşta tıklama oyunlarını seviyorsanız, boşta kalan Dog Hotel Tycoon’u seveceksiniz. Tüm boş tıklama oyunlarında olduğu gibi, yapacak işlerin asla bitmeyecek!

Bu oyunu oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir. Oyunla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bize her zaman support@filgames.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *